Aktuality

První den otevřených dveří

31.10.2014

Ve středu 26.11. v 10:00 pořádáme první den otevřených dveří v Brně v našem kampusu na Technické 12. Potkáme se v aule profesora Braunera. Přijď se k nám podívat, jak to u nás vypadá a jak to u nás na Ústavu Telekomunikací funguje. Ukážeme Ti mimo jiné i naše laboratoře, ve kterých můžeš již zanedlouho studovat.

Nová videa "Vlk z VUT" a "Video upoutávka" na ITMULTI

29.10.2014

Byla zveřejněna nová propagační videa. Naše první virální video "Vlk z VUT" je o našem absolventu Vlčkovi, který by Vás rád vzal do své smečky ...

"Vlk z VUT" je také na youtube kanálu perFEKTní fakulty. Nová videa "Vlk z VUT" a "Video upoutávka" jsou dostupná také na itmulti.cz hned vlevo dole v menu.

 

Nové fotografie v Galerii

1.10.2014

Do Galerie byly přidány nové fotografie. Všechny fotografie byly pořízeny v našem novém kampusu.

Mezi fotografiemi nejsou jen záběry kampusu a jeho exteriérů a interiérů, ale také ukazuje život v laboratořích a jejich vybavení. Jsou zde také fotorgrafie různých technologií, kterými disponujeme nejen ve výuce, ale také při vývoji nových zařízení.

Noc vědců 2014 na FEKTu

27.8.2014

10. ročník Noci vědců se uskuteční dne 26.9.2014 v 18:00-24:00 v budově naší fakulty. Představí se jednotlivé ústavy fakulty, které v rámci programu populární a interaktivní formou přiblíží své vědecké a výzkumné aktivity.

Součástí Noci vědců bude zpřístupnění Vědeckotechnického Parku Profesora Lista (VTPPL), moderní objekt zaměřený na podporu firem a výzkumných subjektů působících především v oblastech obnovitelných zdrojů energie, silnoproudé elektrotechniky a elektroenergetiky, mikroelektroniky a taktéž automatizace a řízení.

On-line rezervační systém pro konzultace

18.7.2014

Na webovém portálu itmulti.cz byl spuštěn nově vyvíjený modul pro on-line rezervaci konzultačních hodin. V současné době probíhá intenzivní testování a ladění celého modulu.

Do systému jsou postupně vkládání konzultanti a jsou jim přiřazovány virtuální videokonferenční místnosti, ve kterých budou probíhat konzultace na dálku.


1 2
3
4 5 6