Aktuality

Propagační video

2.7.2014

V průběhu letních prázdnin se natáčí nové propagační video pro studijní obory s multimediální podporou. Předpokládaný termín ukončení prací je září 2014.

Můžete se těšit na opravdu excelentní motivační video, které Vám představí život na naší škole a možnosti, které při studiu můžete využít. 

Aktualizace archivu

7.5.2014

V archivu byly přidány nové studijní materiály k vybraným předmětům. Po přihlášení si je můžete stáhnout a zobrazit.

Přenosné videokonferenčních terminály

4.4.2014

Byly zprovozněny přenosné videokonferenční terminály poskytující videokonference v HD rozlišení. Tyto terminály budou sloužit lektorům ke vzdáleným konzultacím. 

K videokonferenčnímu terminálu je možné připojit jakékoli PC a sdílet obsah ve formě prezentace či sdílení obrazovky. Videokonferenční terminály budou využívány v připravovaném on-line rezervačním systému pro konzultace.

Přihláška ke studiu - PŘIPOMÍNKA

24.2.2014

Chceš-li se k nám přidat, je možné se nyní přihlásit ke studiu. Podej elektronickou přihlášku na obor Teleinformatika.

Pouze na našem oboru budeš mít k dispozici nadstandardní možnosti studia prezentované na portálu ITMULTI. Budeš mít k dispozici nová skripta, prezentace a další podklady pro výuku online. A nezapomeň, poskytujeme videopřednášky, které Ti umožní pohodlně si kdykoliv zopakovat přednášku, na které jsi ještě nebyl nebo která ještě ani neproběhla. Usmívající se 

Nové obrázky a videa u předmětů

3.2.2014

K jednotlivým předmětům byly doplněny obrázky a videosekvence. Je teď lépe patrné, jak jsou naše předměty postupně inovovány. U předmětů s videosekvencemi je uvedena krátká ukázka videopřednášky.


1 2 3
4
5 6